Ремонт iPhone

Щоб дізнатися вартість ремонту, виберіть модель вашого айфона

Місто Вишневе, вулиця Святошинська 27г (біля ресторану «М’ясо є», навпроти Novus).

Будемо раді Вас бачити в нашому сервісному центрі, працюємо з 10:00 до 20:00 щоденно, без перерви.

У мене на iPhone все працює, розбилось тільки скло, ви можете його замінити?

ТАК!

Переклеювання розбитого скла (окремо від дисплея, зберігається оригінальна матриця)

Ремонт материнської плати iPhone

Рефікс - кращий сервіс по ремонту айфонів. Розбився екран? Замінимо дисплей за півгодини! Погнувся корпус? У нас є всі забарвлення. Згоріла плата? Ремонт плати iPhone проводимо швидко і недорого. Міняємо акумулятори. Міняємо сім-лотки, оновлюємо прошивку iOS, проводимо внутрішню чистку від бруду, сушку, прочищення від вологи. Все це - наше хобі. А хобі не може бути тягарем. Все, що робиться із задоволенням - робиться чудово.

Терміновий ремонт iPhone

Якісний ремонт - в найкоротші терміни. Не потрібно чекати цілодобово, годинами, коли на полагодження вистачить і кількох хвилин. Техніка наших фахівців доведена до автоматизму. Більш того, заповнивши форму на сайті, ви можете отримати знижку. А найголовніше, не довіряйте ремонт айфона кому попало. Довіряйте нам!

Переваги ремонту в Refix

Необхідність в ремонті виникає через падіння пристрою, впливу на нього вологи, порушень в роботі програмного забезпечення. Кваліфіковані фахівці рефікс володіють усіма необхідними знаннями та навичками для ремонту продукції Apple. Відновлювальні роботи починаються з проведення ретельної діагностики, яка дозволяє грамотно організувати процес ремонту iPhone, а також зменшити витрати часу і коштів. Наші професіонали зможуть зробити айфон працездатним, незалежно від характеру пошкодження.

Залиште свій номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 1 хвилини.

Дізнайтеся точну ціну прямо зараз

Instagram Facebook Політика конфіденційності Контакти

© 2022